MÖBLER / Bord / Bord 7212676
nr 721 2676
Bord
Asien, omkring 1900, längd: 48, djup: 41, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
550 kr
måndag 24 oktober 2011
kl 19:01:04
400 kr
400 kr
500 kr